Ładowanie...
Witamy na wersji mobilnej strony REZYDENCJAORLOWICZA.pl Prosimy ustawić urządzenie w położeniu poziomym. Dziękujemy.

Warszawa Powiśle - Prestiżowo, wygodnie i aktywnie

Nowe apartamenty i mieszkania

Apartamentowiec Rezydencja Orłowicza powstał z myślą o osobach, które pragną mieszkać w okolicy centrum, a jednocześnie cenią sobie bliskość terenów zielonych. Każde nasze mieszkanie to przede wszystkim możliwość stworzenia jedności z najbardziej prestiżową okolicą w Warszawie, jaką jest niewątpliwie Powiśle.

Inwestycja została oddana do użytku w 3 kwartale 2015 roku. Składa się z dziewięciu kondygnacji, na których znajdą Państwo 52 luksusowe, apartamenty oraz 3 lokale usługowe. Do Państwa dyspozycji są podziemne miejsca parkingowe, które zajmują aż 2 piętra. Powierzchnie mieszkań na sprzedaż to od 48 do 113 m2.

Przestrzenne wnętrza oraz balkony, a na najwyższym piętrze tarasy z widokiem na panoramę Warszawy, to miejsca stworzone dla mieszkańców ceniących ciszę i spokój.

Tworząc budynek zadbaliśmy przede wszystkim o jego funkcjonalność. Każde nowe mieszkanie wyposażone jest w drewniane okna, których szyby mają wysokie parametry izolacji termicznej.

Stawiamy na ekologię! Inwestycja została utworzona w oparciu o nowoczesne i energooszczędne materiały, a co za tym idzie – zadbaliśmy o środowisko.

Lokalizacja

Niewątpliwym atutem kupna apartamentu w tej okolicy jest dogodna lokalizacja oraz rozbudowana sieć komunikacji miejskiej. Na terenie Powiśla znajduje się między innymi:

Muzeum Wojska Polskiego

Muzeum Narodowe w Warszawie

Studio Buffo

a ponadto parki oraz tereny zielone, które nie tylko latem, ale o każdej porze roku zachęcają mieszkańców do spacerów oraz spędzania każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Najtrudniejszym zadaniem jest wybór miejsca, a jest ich niewątpliwie wiele:

Łazienki Królewskie

Park Ujazdowski

Skwer Strehla

Park J. Porazińskiej

Park K. Beyera

Rezydencja Orłowicza jest przyjazna rodzinom. W pobliżu znajduje się wiele placówek edukacyjnych, z czego najbliżej położone są: Przedszkole nr 44 i Przedszkole nr 5., a w niedalekiej okolicy znajdują się:

Szpital Kliniczny

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna

Przychodnia Specjalistyczna SPSK

Pogotowie Weterynaryjne VETS

Plac Trzech Krzyży znajduje się w odległości niecałego kilometra, a co za tym idzie macie Państwo okazję skorzystać z wielu renomowanych restauracji oraz butików znanych na całym świecie prestiżowych firm.

Ciekawostki o Śródmieściu

Powiśle na którym znajduje się nasza inwestycja, to część dzielnicy Śródmieście, gdzie powstała jedna z największych w Europie galerii handlowych – Arkadia oraz zabytki, jak Zamek Królewski i Pałac Kultury.

Śródmieście łączy się w prawobrzeżną Warszawą aż 4 mostami! Mieszka tu około 119 tysięcy mieszkańców. Obejmuje najstarszą część miasta (Stare Miasto i Nowe Miasto), a także zabudowę powstałą po II wojnie światowej w miejscu zniszczonych dzielnic.

Inwestor

Inwestorem Rezydencji Orłowicza jest Mostostal Spółka Akcyjna SKA. Mostostal SA. Firma ta wykonuje prace z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, drogowego i ekologicznego.

Ceny naszych apartamentów na Powiślu nie są wcale wysokie! Sprawdź to kontaktując się z nami.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wyszukiwarka Mieszkań
Galeria
     
FacebookYouTube