Ładowanie...
Wyszukiwarka Mieszkań
Galeria
     
FacebookYouTube
Witamy na wersji mobilnej strony REZYDENCJAORLOWICZA.pl Prosimy ustawić urządzenie w położeniu poziomym. Dziękujemy.

Apartamenty i lokale - Kameralnie i ekskluzywnie

Apartamenty na sprzedaż i wynajem

52 przestronne i jasne apartamenty zostały zaprojektowane tak, by dawały możliwość różnorodnych i niebanalnych aranżacji przestrzeni. Apartamenty na ostatnim piętrze zostały wyposażone w systemy klimatyzacji najwyższej klasy. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a te usytuowane na najwyższej kondygnacji – zielone tarasy z widokiem na panoramę Warszawy.

Uzupełnieniem wyjątkowej oferty Rezydencji są zlokalizowane na parterze 3 lokale użytkowe o łącznej powierzchni 380 m².

Apartamenty na warszawskim Powiślu w wyjątkowo niskiej cenie!

Powiśle to dzielnica Śródmieścia, która właśnie przeżywa swój okres świetności. Wiele ludzi ceni sobie w tej okolicy zarówno bliskość centrum, jak i wszechobecne tereny zieleni. W pobliżu apartamentów znajdują się liczne, znane w Warszawie restauracje, sklepy oraz lokale usługowe stanowiące raj dla osób, które stawiają na poszerzanie relacji międzyludzkich. Apartamentowiec znajduje się 1,5 km od centrum Warszawy.

Lokalizacja

Świetna lokalizacja przemawia jednoznacznie za kupnem apartamentu w Rezydencji Orłowicza. W pobliżu inwestycji znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Szeroki dostęp do opieki medycznej (Szpital Kliniczny, gabinet psychologiczny, Przychodnia Specjalistyczna SPSK) to niezwykły komfort psychiczny szczególnie dla osób, które często odwiedzają tego typu placówki. Dla osób aktywnych fizycznie ważny jest fakt, że apartamentowiec znajduje się w blisko Parku J. Porazińskiej, Skweru M. Iringha oraz Parku Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.

Rezydencja Orłowicza na Powiślu to luksus, styl oraz prestiż

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ul. Konwiktorska 4, 02 -703  Warszawa

+48 22 774 58 02

+48 726 100 400 | +48 785 100 800

info@rezydencjaorlowicza.pl, sprzedaz@mostostal-sa.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek : 09:00-18:00